Партнери

Торгова марка life:) на українському ринку мобільного зв’язку успішно здійснює свою діяльність з 2005 року і являється власністю компанії «Астеліт», яка входить в склад Групи СКМ. Мобільний оператор life:) обслуговує більше 8 мільйонів абонентів.

На світовому ринку з 489-ма партнерами компанії, life:) надає послуги роумінгу у 174 країнах. Найбільшою заслугою компанії, являється впровадження інноваційної технології EDGE, яка забезпечую швидкісну передачу даних абонентам. На сьогоднішній день, дана інноваційна технологія підтримує 100% мережі мобільного оператора life:).

Більш детальна інформація на сайті компанії: http://www.life.com.ua/

Провідним провайдером на ринку телекомунікаційних послуг України являється компанія Воля Кабель, яка надає в одному телевізійному кабелі стандартне кабельне аналогове телебачення, а також цифрове телебачення і високо швидкісний доступ до Інтернету.

Компанія володіє сучасною цифровою телевізійною станцією і передовим обладнанням оптичної транспортної мережі, яка здатна швидко доставити сигнал для абонентів компанії. Тобто вона має можливість безперебійного надання якісних послуг, а у випадку виникнення поза штатної ситуації швидкого пере розподілення інформаційних потоків з однієї ділянки на іншу.

Більш детальна інформація на сайті компанії: http://www.volia.com

Компанія «Нові Комунікації» є оператором ІР-телефонії. Підприємство здійснює свою діяльність на українському ринку вже більше 9-ти років. Вона надає послуги міжнародного зв’язку, а також можливість здійснювати дзвінки через Інтернет, за допомогою ІР-телефонії.

Метою компанії «Нові комунікації», як оператора ІР-телефонії на Україні, є надання можливості здійснювати дешеві дзвінки за допомогою Інтернету (а також Sip-дзвінки) в будь-який регіон світу.

Компанія надає високоякісну телефонію VoIP, доступний роумінг і якісний недорогий міжнародний зв’язок (в т.ч. дзвінки в Україну).

Більш детальна інформація на сайті компанії: http://www.voip.ua

«Інком» включає в себе такі компанії, як «Бест Пауер Україна» (спеціалізація: створення систем резервного і безперебійного електропостачання), «АВТОР» (спеціалізація: захист інформації та криптографії) та «Центр Знань» (навчальний центр, основна діяльність полягає у підвищенні рівня професіоналізму ІТ-спеціалістів).

Крім того, «Інком» володіє власними технологічними та виробничими активами, такими як «Прайм Комп’ютер» та «Центр Інновацій Інком».

Інноваційний шлях розвитку корпорації забезпечується структурою портфелю, який містить наступні перспективні напрями: системи зберігання і аналізу даних, економічна та інформаційна безпека підприємства, консалтинг в області інформаційних технологій, телекомунікацій, мережі, сертифікація спеціалістів в сфері ІТ.

Більш детальна інформація на сайті компанії: http://www.incom.ua

Згідно з результатами досліджень мереж NetQB одним із найкращих мобільних операторів в Європі є компанія «Київстар», яка надає послуги мобільного GSM-зв’язку на ринку телекомунікаційних послуг починаючи з 1994 року.

На сьогоднішній день, послугами компанії «Київстр» користується 25 мільйонів українських абонентів, тобто кожен другий житель України.

«Київстар» надає послуги роумінгу в 195-ти країнах світу, розміщених на 5-ти континентах та послуги високошвидкісного доступу до мережі Інтернет (на базі FTTB). Для ведення бізнесу, починаючи із 1997 року, надаються послуги фіксованого зв’язку по найсучаснішим технологіям.

З 1 вересня 2004 року, дякуючи компанії «Київстар», на ринок мобільного зв’язку України виходить перший молодіжний бренд – DJUICE.

У жовтні 2010 року, в склад «Київстар» (холдингова компанія «VimpelCom Ltd.»), входять два українських телекомунікаційних оператора – «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») та АТ «Київстар». Під брендами «Київстар», DJUICE та ТМ «Київстар Бізнес», компанія VimpelCom Ltd. пропонує телекомунікаційні послуги на українському ринку.

Більш детальна інформація на сайті компанії: http://www.kyivstar.ua

Приватне підприємство «Аркол» почало свою діяльність в квітні 2010 року. Основним видом діяльності є надання аутсорсингових послуг колл-центру в місті Дрогобич для нерезидентів. Фірма не є платником ПДВ, дохід за 2011 рік склав більше 2 млн. грн. Адреса: м. Дрогобич, обл. Львівська, вул. Данила Галицького, 5.

Технічно та технологічно фірма прекрасно підготовлена для надання якісних професійних послуг. У власності знаходиться необхідна комп’ютерна техніка, сервери, периферія, обладнання Cisco, професійна гарнітура, необхідна офісна мебель та супутні аксесуари. Попередня оцінка активів підприємства вкладає 600 тис. грн. (близько 60 тис. євро).

Більш детальна інформація на сайті компанії: http://arkol.com.ua

«G-computers» здійснює продаж, доставку, налаштування і сервісне обслуговування різних груп товарів, в тому числі: комунікаційного обладнання Linksys, D- Link, ASUS, ZyXEL, ADSL, TP-Link, серверних станцій Dell, HP, маркувального обладнання, GSM-шлюзів, систем відео нагляду AirTies, джерел безперебійного живлення, мережевих накопичувачів Plantronics,Allied Telesis,приставок для IP-TV SonicWall, а також товари для художників і матеріалів для позолочення.

Компанія розміщена за адресою: вул. Юрія Коцюбинського, 4, офіс 1, Київ, 04053, Україна.

Більш детальна інформація на сайті компанії: http://www.gcomputers.com.ua

Підприємство «Датагруп» — українська компанія, яка здійснює свою діяльність на ринку комплексних телекомунікаційних послуг

ПАТ «Датагруп» утворилось в результаті злиття активів таких компанії, як «Датасат» (супутникова передача даних), «Датаком» (наземна передача даних), «Крокус-Телеком» (телефонний зв’язок, м. Київ), «Кол» (оптоволоконний зв’язок, м. Київ), «НТК» (телефонний зв’язок, м. Миколаїв), «Ремекс-Телеком» (телефонний зв’язок, м. Вінниця) і компанії «Teleportsv» (телекомунікації, м. Київ).

Компанія пропонує широкий спектр послуг в сфері інформаційних технологій: створення корпоративних мереж, доступ до Інтернету, доступність банківських сервісів, послуги центру зберігання і аналізу даних, послуг телефонії і інші телекомунікаційні сервіси.

На сьогоднішній день, компанія обслуговує більше 240 тис. роздрібних абонентів (106 тис. – телефонних ліній, 120 тис. – Інтернет ліній, 16 тис. – TV абонентів).

Більш детальна інформація на сайті компанії: http://www.datagroup.ua/

Підприємство «Мобіком» організовано в 2003 році з метою створення власної оптико-волоконної мережі передачі даних в м. Київ. Основні види діяльності підприємства це здача в оренду високошвидкісних каналів передачі даних і забезпечення доступу до ресурсам мережі Інтернет.

Телекомунікаційні канали ТОВ «Мобіком» дають можливість проведення конференц-зв’язку між регіонально віддаленими відділами компанії, ІР-телефонію, безвідмовний спільний доступ до віддалених базам даних, автоматизовані системи управління, бухгалтерські і складські програми.

На сьогоднішній день послуги ТОВ «Мобіком» затребувані найбільшими банками України, ведучими телеканалами і продюсерськими організаціями, а також великою кількістю комерційних організацій.

Більш детальна інформація на сайті компанії: http://www.mobicom.net.ua

Основним напрямом діяльності компанії «MUK» є крупнооптовий продаж комп’ютерної техніки, периферії і комунікаційного обладнання. Крім того, професіонали із MUK займають передову позицію в створенні та впровадженні проектів, в яких використовують техніку, яку реалізують підприємству. Дякуючи цьому, MUK здобула репутацію унікальної компанії, яка розвиває на українському ринку бізнес-модель «Value-added distribution». Загальна ж чисельність персоналі складає більше 200 людей.

На сьогоднішній день, компанія MUK – це авторизований дистриб’ютор таких серйозних закордонних партнерів, як Alcatel-Lucent, APC, Cisco, DELL, EMC, Extreme Networks, Fujitsu Technology Solutions, HP, Huawei, IBM, iconBIT, LANDesk, Lenovo, Molex, Oracle, Radware, Ricoh, Siemens, Hitachi, Ncomputing, Tripp Lite, Veeam Software, Verint Systems, Vmware, ZOOM International і багатьох інших, а також є бізнес-партнером Microsoft.

Більш детальна інформація на сайті компанії: http://www.muk.ua

© 2005 - 2021 CallService