Системи відеоспостереження для заводу, підприємства, складу

 Підприємства, заводи і склади є важливими промисловими об’єктами, оскільки від їх функціонування залежить як безпека навколишніх мікрорайонів, так і працездатність багатьох інших елементів виробничої системи в рамках галузі, з якими вони взаємодіють.

Будь-якому підприємству по досягненню певного рівня розвитку необхідно задуматись про власну безпеку, контроль виробничих процесів, збереженості об’єктові інтелектуальної власності. Пропорційно розмірам підприємства, потрібна і кількість уваги з точки зору забезпечення його безпеки. Найкращим інструментом в вирішені цього завдання є централізована система відеоспостереження.

За допомогою встановлення системи відеоспостереження можливо вирішити наступні завдання:

• виявлення та попередження несанкціонованого проникнення на територію;

• контроль персоналу;

• контроль технологічних процесів.

Встановлення систем відеоспостереження на підприємстві дає можливість здійснити моніторинг діяльності цехів, складів, офісних приміщень, транспортних воріт і основної прохідної для співробітників та відвідувачів.

У будь-якому випадку, встановлення систем відеоспостереження на підприємствах, заводах і складах незабаром дозволить Вам відчути наступні переваги:

- викриття фактів злодійства і його попередження;

- попередження незаконної чи позапланової, на Вашому підприємстві, діяльності персоналу;

- підвищення дисциплінованості співробітників, усвідомлення необхідності, як покарань, так і заохочень;

- моніторинг шляху транспорту по території підприємства і вантажно-розвантажувальних процесів;

- моніторинг продуктивності праці і якості роботи співробітників в офісі та на виробництві;

- створення доказової бази шляхом фіксації подій і порушень у відеоархів та можливість використання відеоматеріалів в суді;

- покращення швидкості реагування охорони при можливому несанкціонованому проникненню зловмисників на територію підприємства.

На основані всього вище перерахованого, можна зробити висновок про те, що встановлення системи відеоспостереження на підприємстві дозволить не лише істотно зекономити ресурси підприємства, але і допоможе у вирішенні завдань підвищення ефективності управління виробничо-господарською діяльністю підприємства.

Окрім того, якщо на Вашому підприємстві вже встановлена цифрова система відеоспостереження, але без можливості передачі даних через Інтернет, а Ви бажаєте мати дану функцію, то наша компанія може запропонувати модернізацію існуючої системи відеоспостереження за допомогою встановлення допоміжного обладнання. Ви можете отримати сучасну систему IP-відеоспостереження зі всіма її перевагами!

© 2005 - 2021 CallService