Вирішення завдань

Унікальна гнучкість системи дозволить вирішити практично будь-які завдання:

  • У Вас декілька офісів, але ви хочете рекламувати лише один багатоканальний номер телефону? Ми об’єднаємо всі офіси і клієнт навіть не запідозрить, що простий перевід дзвінка означає з’єднання з офісом, який знаходиться за сотні кілометрів.
  • Вам потрібно постійно бути на зв’язку? Система автоматично переадресує виклик на Ваш мобільний номер телефону, коли Вас немає в офісі.
  • Ви іноді переїжджаєте і не хочете втратити свій номер телефону? Ваш номер телефону буде завжди з Вами, куди б Ви не переїхали.
  • Вам потрібна віртуальна приймальня, яка зможе з’єднати клієнта з потрібним співробітником? Система дозволить відтворити клієнту привітання і дозволить самостійно вибрати потрібний відділ, або співробітника без участі секретаря.
  • У Вас буває зайнято і тому клієнти ідуть від Вас? Система відтворить привітання і попросить клієнта зачекати на лінії до моменту, коли буде вільний оператор; а якщо клієнт повісить слухавку, то система передзвонить йому автоматично після того, як потрібний співробітник буде вільний.
  • Ви витрачаєте багато грошей на міжміські дзвінки і дзвінки на номери мобільних операторів? Скоротіть свої витрати в рази, скориставшись можливостями системи.
  • Інші питання? Завжди готові відповісти – просто зателефонуйте нам.

Також, наша компанія пропонує вирішення завдань за посадою та по галузевій приналежності.

За посадою
По організації

Реалізація наших технологічних рішень приведе не лише до зменшення витрат на зв’язок, оптимізації розподілу людських ресурсів, але і до покращення якості обслуговування клієнтів. А зараз, як ніколи раніше, важливо бути на зв’язку з клієнтом, оскільки це найважливіша і обов’язкова умова довготермінового і прибуткового бізнесу. Жорсткі правила конкуренції призводять до того, що лише компанії, які зрозуміли необхідність постійного контакту з клієнтом, виживають в сучасних умовах ведення бізнесу.

Комплексні комунікаційні рішення компанії CallService відкриють для Вашого бізнесу безмежні можливості сучасної телефонії!

© 2005 - 2021 CallService