Системи відеоспостереження за дитиною (нянею)

Збільшення попиту на послуги по відеоспостереження за дітьми (нянею) в більшості пояснюється нашим ритмом життя. Чим більше часу ми проводимо на роботі, тим менше його залишається для рідних та близьких, навіть для самих дорогих для нас людей – наших дітей.

Тому, ми маємо цілком законні підстави бути впевненими, що з нашими дітьми все в порядку, що вони ситі, здорові, зробили домашнє завдання і відвідали гурток по малюванню чи боксу.

Достовірну і своєчасну інформацію про Вашу дитину у випадку, коли Вас немає поряд, може надати система ІР-відеоспостереження. В деяких випадках, з вирішенням даного завдання, може справитись звичайна аналогова система відеоспостереження, яка дозволяє запис всього, що відбувається протягом Вашої відсутності в дома, а після свого приходу у Вас є можливість перегляду запису. Проте, як показує практика, таке рішення підходить далеко не всім. Основні недоліки:

- після робочого дня, швидше за все, Вам хотілось би розслабитись і поспілкуватись з дітьми, а не напружено вдивлятись в монітор (до 10 годин запису);

- відсутність можливості подивитись, що відбувається з дітьми в конкретний момент часу.

Системи відеоспостереження, які ми проектуємо, дозволяють усунути ці недоліки – процес відеоспостереження може відбуватися в режимі реального часу за допомогою віддаленого доступу через Інтеренет. Тобто, Ви маєте можливість спостерігати за своїми дітьми в Вашому домі з будь-якої точки світу шляхом натискання декількох кнопок на смартфони, або клавіш на комп’ютері. Окрім того, при бажанні, Ви зможете продивитись, що відбувалося у Вас в дома протягом заданого періоду часу, будь то день, тиждень, або місяць. Таким чином, Ви зможете здійснювати моніторинг поведінки дітей, професійної підготовки няні, а також трішки компенсувати нестачу спілкування з дітьми.

Потрібно бути готовим до того, що Ви зможете відкрити зовсім нові риси характеру своїх дітей і що поведінка дитини може змінюватись в залежності від факту Вашої присутності вдома – діти можуть поводити себе по різному в різноманітній сфері, наприклад з однолітками, викладачами в школі, з родичами в дома, з бабусями і дідусями, в гостях чи з нянею.

В більшості випадків, це пояснюється різним відношенням до дітей, проте за допомогою системи відеоспостереження, Ви зможете об’єктивно сформулювати свої вимоги няні чи скорегувати поведінку дітей.

Наші системи відеоспостереження мають можливість передачі даних через телефонну лінію, локальну мережу, або ж через Інтернет. В мінімальній конфігурацій система може навіть не комплектуватись сервером. Від цього буде залежати доступний функціонал ІР-відеоспостереження і, відповідно, його вартість, яка може варіюватись від сотень до тисяч доларів.

Зазвичай систему відеоспостереження в мінімальній конфігурації (без серверу) рекомендують при необхідності перегляду лише в режимі реального часу за умови одночасної роботи від одної до чотирьох камер (з можливістю запису на карту пам’яті). Дякуючи картам пам’яті з’являється можливість перегляду архіву запису невеликого часового інтервалу – від 5 до 10 годин (залежно від якості відеопотоку). Проте при створенні конфігурації без сервера на 5-ти чи більше ІР-відеокамер, то всі переваги зникнуть через сумарну вартість карточок пам’яті і часових втрат, зв’язаних із обробкою кожної карточки. Окрім того, серверне рішення більш надійне, з точки зору безпеки і збереженості відеоархіву, оскільки навіть у випадку виходу із ладу відеокамери весь переданий відеоматеріал буде збережено на сервері.

© 2005 - 2021 CallService