Офісні системи відеоспостереження

Офісні системи відеоспостереження в нині призначаються не лише для того, щоб забезпечити безпеку на підприємстві, але і виконують допоміжні функції менеджменту.

Керівники всіх рівнів найчастіше витрачають багато часу на контроль стабільності і якості роботи своїх співробітників, що зменшує кількість часу, який вони могли би приділити вирішенню стратегічно важливих завдань компанії. У зв’язку з цим, офісні системи відеоспостереження дозволяють вирішити не лише питання візуалізації поточного стану робочих процесів, але і надають психологічний вплив на працюючого співробітника. Це особливо важливо, оскільки Ви, як керівник, спокійно можете бути задіяні у відрядженнях і ділових зустрічах за межами офісу.

При загальному розглідя можливостей офісних систем відеоспостереження необхідно відмітити наступні можливості таких систем:

- моніторинг робочих процесів за допомогою систем відеоспостереження віддалено безпосередньо через мережу Інтернет;

- мінімізація витрат на оплату праці (в межах закону);

- контроль доступу до інформації, яка представляє комерційну таємницю компанії;

- прихована мотивація співробітників та підвищення ефективності роботи;

- попередження та розкриття фактів шахрайства серед відвідувачів та співробітників;

- забезпечення збереженості Вашого майна чи матеріально-технічних цінностей від крадіжки, або псування;

- ведення архіву відеоінформації для ретроспективного аналізу.

З точки зору забезпечення безпеки, офісні системи відеоспостереження являють собою високоефективний засіб захисту і охорони підконтрольних об’єктів. Проте, якщо злочин не було попереджено в реальному часі, то можна скористатись архівними відеозаписами відеорегістратора і відтворити ситуацію.

Основна функція відеорегістратора полягає у забезпеченні можливості відтворення інформації з камер відеоспостереження, що дозволяє керівнику надати крадієві, або порушнику беззаперечні докази провини.

Структурно-офісна система відеоспостереження може складатись із зовнішніх і внутрішніх відеокамер, відеорегістратора, встановленого як в кабінеті керівника, так і в спеціально обладнаному сховищі. Функціонально, відеорегістратор записує інформацію з відеокамер з часовими відмітками, веде архів таких записів і у випадку необхідності дозволяє здійснити їх перегляд локально чи віддалено безпосередньо через Інтернет.

Таким образом, професіонально обґрунтований вибір обладнання для створення офісних систем відеоспостереження буде самим найнадійнішим фундаментом для побудови надійних охоронних систем, що дозволить забезпечити високий рівень безпеки Вашої компанії, а також буде сприяти дотриманню дисципліни співробітниками підприємства.

© 2005 - 2021 CallService