Обладнання

AXTEL

Історія торгової марки AXTEL почалася в 2004 році. ЇЇ поява стала відповіддю на великий попит ринку на професійні гарнітури для Call Center. Гарнітури марки AXTEL були створенні з думкою про користувачів і для користувачів. Приймаючи до уваги очікування ринку, марка AXTEL зосередилася на ключових параметрах, дякуючи яким швидко стала лідером галузі:

 • шумопригніченість;
 • акустика і чутність;
 • ергономіка та зручність у використанні;
 • сильна і міцна конструкція, а також естетика у виконанні;
 • сумісність з іншим обладнанням (телефони/комп’ютери).

Виконуючи очікування клієнтів, марка стала упізнаваним брендом на ринку і відноситься до групи товарів «преміум класу» за хорошу ціну. Великий успіх бренду AXTEL – це, без сумніву, заслуга роботи кращих інженерів, проведення дослідних робіт, метою яких було удосконалення товару, а також постійний моніторинг ринку і його очікування по відношенню до товару. Кожна гарнітура проходить багато тестів для того, щоб клієнт отримав професійний товар найвищої якості. Протягом 8-ми років марка ввела на ринок 5-ть моделей професійних гарнітур, а також цілий ряд аксесуарів. Найновіше покоління гарнітур марки AXTEL – серія PRO – вже завоювала визнання дуже вимогливого ринку Call/Contact Center в глобальному масштабі.

Сайт компанії: www.axtelheadsets.com

 

Cisco IP Phone 7940

Обладнання для ІР телефонії Cisco серії 7940 являється представником другого покоління багато функціональних ІР телефонів для організації з трафіком низької та середньої інтенсивності та для обробки якого не потрібна велика кількість телефонних номерів.

Телекомунікаційне обладнання Cisco IP Phone 7940G – являється телефоном бізнес класу, якого обладнано LCD графічним дисплеєм та вмонтованим комутатором Ethernet. На дисплеї виводиться дата і час, ідентифікаційні відомості та номер абонента, а також цифри, що набираються. В телефоні Cisco IP Phone 7940G вмонтована підтримка мови XML і мережевих додатків. Також телефон має дві перепрограмувальні кнопки функція/лінія, які дозволяють виконання до чотирьох одночасних дзвінків та чотири інтерактивні перепрограмувальні кнопки, які допомагають клієнту здійснювати функції виклику. Управління аудіо системою дозволяє варіювати гучність і здійснювати вибір між трубкою телефону, гарнітурою, або двостороннім гучним зв’язком високої якості. Також за допомогою протоколу LDAP v.3. можливий доступ до корпоративної директорії.

На закінчення, потрібно добавити, що функції телефону розвиваються паралельно з розвитком нових технологій шляхом перепрограмування флеш-пам’яті телефону.

 

Cisco SPA504G IP-телефон

Дана модель ІР-телефону Cisco SPA504G є модернізованою моделлю з підтримкою чотирьох телефонних ліній. Цей телефон настільки функціональний, що де-факто є обов’язковим атрибутом менеджерів та керівників середньої ланки.

В ньому присутнє гніздо для підключення опціонної гарнітури, що дозволяє використовувати його в контакт-центрах та організаціях з великою кількістю телефонних дзвінків, що припадають на одного працівника. Наявність чотирьох телефонних ліній дозволяє одночасно спілкуватись з клієнтом і в той же час, паралельно, утримувати другу і/або третю лінію в процесі переключення дзвінка Вашим співробітникам.

 

Linksys SPA2102 – маршрутизатор

Маршрутизатор Linksys SPA2102 є економічно та технічно ефективним і не складним у використанні. Він призначений для з’єднання аналогових телефонів і факсів з мережею Ethernet/Internet.

Різні компанії, які надають послуги ІР-телефонії, часто пропонують користувачам, окрім традиційних послуг, ще і розширенні можливості телекомунікаційних технологій через підключення до Інтернету за допомогою широкосмугового доступу, або локальної мережі (LAN).

Маршрутизатор Linksys SPA2102 має два порти FXS для взаємодії з аналоговими телефонами, факсами, УАТС і телекомунікаційним обладнанням різного виробництва, а також 2 Ethernet порти – для взаємодії з офісним, або домашнім комп’ютером та для зв’язку з модемом широкосмугової мережі, або маршрутизатором.

За допомогою Linksys SPA2102 кожен телефонний порт може незалежно надавати різні послуги за допомогою налаштувань програмного забезпечення, яке буде виробляти провайдер ІР-телефонії, або ж кінцевий користувач.

 

Linksys SPA3102

Телекомунікаційне обладнання Linksys SPA3102 являє собою аналоговий адаптер з функцією підтримки протоколу SIPv2. В адаптері розміщенні два роз’єми: FXS и FXO. До FXS- роз’єму може бути підключений будь-який телефон (наприклад Dect-телефон). Порт FXO використовується при підключенні до міської, або офісної АТС.

У зв’язку з цим LinkSys SPA3102 може успішно використовуватись для здійснення дзвінків, як через телефонну мережу загального користування, так і за допомогою оператора ІР-телефонії.

В адаптері присутня функція аварійного переключення каналу VoIP на ТСОП у випадку відсутності інтернет підключення, сигналу низької якості, або ж відсутності електрики.

 

Linksys PAP2T

Телекоммунікаційне обладнання Linksys PAP2T являє собою економічний та технічно ефективний аналоговий шлюз VoIP, призначений для з’єднання стандартних телефонів і факсів з ІР-мережею. Шлюз PAP2T створений для використання на дому, або в невеликому офісі. Він має два телефонних порти, які працюють яка абсолютно незалежні телефонні лінії.

Крім того, це обладнання підтримує протокол SIP, а його налаштування може бути виконана не безпосередньо за допомогою Web-інтерфейсу, використанні протоколи стиснення G.711, G.726, G.729 і G.723.1, а також стандартний набір телефонних сервісів – автоматичний визначник номеру, автовідповідач і т. п. До телефонних портів шлюзу може бути підключене різне телекомунікаційне обладнання, в тому числі радіотелефони і факси.

 

VoIP-GSM шлюз GOIP-4

Телекомунікаційне обладнання VoIP-GSM шлюз GOIP-4 використовується для здійснення VoIP-GSM дзвінків. Може підтримувати протоколи SIP і H.323. Може бути сумісним зі всіма основними програмно-апаратними комплексами IP PBX: Asterisk, Mera, 3CX і т.п. Коректно ідентифікує DTMF. Також у обладнанні присутня можливість відправляти/приймати SMS.

GOIP-4 може використовуватись для наступних завдань:

 • створення сучасної телефонної мережі корпоративного сегменту;
 • економії на телефонному зв’язку, трансляції дзвінків в GSM від провайдера VoIP і назад;
 • створення резервних комунікаційних каналів;
 • організації телефонного зв’язку з віддаленими робочими місцями;
 • прийом та передача SMS.

 

Сервер HP 658553-421

Комфорт на всіх етапах – від встановлення до експлуатації:

 • багатофункціональний сервер по ціні персонального комп’ютера;
 • комфорт в обслуговуванні дисків та різного периферійного обладнання;
 • тишина і комфорт в процесі роботи (рівень шуму становить 22 дБА);
 • економічність та ефективність – оптимальне рішення для компаній, які розвиваються.

Заслуговуюча довіри надійність та сервіс НР:

 • НР завоювала репутацію виробника високоякісної продукції;
 • НР пропонує клієнтам найнадійніші комплексні рішення;
 • HP гарантійне і сервісне обслуговування — до Ваших послуг професіонали компанії.

Відмовостійкість та масштабованість:

 • функція виявлення та корекції помилок (ECC) надає можливість зменшити ймовірність пошкодження пам’яті;
 • використання технології RAID 0 і 1 дозволяють попередити втрату даних та забезпечити найвищу відмовостійкість роботи обладнання;
 • можливість підключення до 4-х дисків великого розміру SATA і пам’яті ОЗУ до 8 ГБ.

 

Сервер HP ProLiant ML110 G7 E5504

Дане обладнання допоможе Вам ефективно та економічно вирішити різні завдання невеликої компанії в умовах обмеженого бюджету та не маючих в необхідному об’ємі ІТ ресурсів, або ІТ спеціалістів. Якість бренду НР ProLiant, мікропроцесор Xeon Quad-Core E3-1220, наявність допоміжного резервного блоку живлення, двох мережевих контролерів дозволяють вважати даний сервер ідеальною відповіддю на питання про можливості розширення бізнесу.

Присутність слотів PCI-Express, слотів модулів ОЗУ DIMM, відсіків під жорсткі диски і різних аксесуарів забезпечують потрібну масштабність.

Ви також зможете знизити затрати на обслуговування цього обладнання за рахунок зменшення вірогідності виникнення ситуації, при якій буде необхідним виклик спеціаліста. Дана економія може бути досягнута завдяки наявності в сервері спеціально вмонтованого засобу віддаленого доступу – ILO3, за допомогою якого, наші спеціалісти зможуть здійснити налаштування Ваших серверів без необхідності виїзду до Вас в офіс.

© 2005 - 2021 CallService