Системи відеоспостереження для квартири

Висока інтенсивність сучасного темпу життя мешканця мегаполісу сприяє прагненню людини до забезпечення безпеки свого житла, зокрема квартири. Дану, об’єктивно існуючу потребу можна задовольнити за допомогою системи відеоспостереження.

Відмінною ознакою систем квартирного відеоспостереження є потреба в забезпеченні збереження архіву відеозаписів строком на 14-ть днів, що обґрунтовано середньостатистичним строком тривалості відпуску.

Системи відеоспостереження для квартири можуть поєднувати в собі різноманітні функції та відповідати на різноманітні питання, наприклад:

- власник квартири може мати можливість відеоспостереження за квартирою, як в реальному часі, так і в записі, в тому числі і через Інтернет (необхідна умова – наявність Інтернет підключення в квартирі);

- забезпечення не лише функцій безпеки, але і моніторинг діяльності домочадців та персоналу;

- контроль виконаних професійних обов’язків нянею, або доглядальницею;

- об’єктивність і достовірність інформації при виникненні спірних ситуацій;

- візуальний моніторинг сходових прольотів;

- спостереження за припаркованим автотранспортом;

- запис архіву відеоінформації з камер відеоспостереження;

- забезпечення можливості відеоспостереження через Інтернет з будь-якої географічно віддаленої точки планети.

Окрім виконання вище перерахованих функцій, системи відеоспостереження не повинні порушувати загальний стиль та інтер’єр житла, безпеку якого вони покликані забезпечити. У зв’язку з цим, рекомендується використовувати відеокамери з купольними корпусами, які є достатньо непомітними для того, щоб зручно розмістити їх як на стелі, так і на стінах.

Спеціалісти компанії CallService професійно та якісно розроблять проект, проведуть монтаж, здійснять налаштування та забезпечать сервісне обслуговування систем відеоспостереження з урахуванням індивідуальних вимог клієнта і забезпечать надійний захист передачі відеоінформації.

© 2005 - 2021 CallService